13 jūl 2020
Ar labi padarīta darba sajūtu noslēgusies “Brāļu Bertānu meistarklase”

Sportiski pozitīvā gaisotnē aizvadīta otrā “Brāļu Bertānu meistarklase”, kas piecu dienu garumā bērniem un jauniešiem ļāva strādāt pie savu individuālo basketbola prasmju attīstīšanas, kā arī uzņemt daudz vērtīgas informācijas no basketbola profesionāļiem.

Meistarklasē piedalījās vairāk nekā simts jaunieši no Valmieras, Rūjienas, Gulbenes, Limbažiem, Siguldas, Rīgas, Jelgavas, Ogres, Kandavas, Iecavas, Balviem, Mārupes, Ādažiem, Jaunpils, Alūksnes un Madonas. Jaunie sportisti kārtīgi strādāja gan pie tehnikas elementu slīpēšanas basketbola treniņos, gan lēja sviedru fiziskās sagatavotības treniņos. Paldies basketbola treneriem Sandim Amoliņam, Oskaram Virsim, Madarai Krauzei, Dacei Cinītei, Edgaram Kukam un Mārtiņam Milbergam, kuri piecu dienu garumā nenogurstoši strādāja ar jaunajiem censoņiem. Spēka treniņus sportistiem vadīja fiziskās sagatavotības trenere Inga Dzene, bet vingrošanā basketbolisti lēja sviedrus pie fizioterapeites Līvas Muižnieces.

Visas meistarklases garumā seminārus par sporta psiholoģiju vadīja Guntis Jansons, kura teikto par ar piemēriem no savas karjeras meistarklases noslēdzošajā dienā apstiprināja Dairis Bertāns. Tāpat lieliskas vieslekcijas novadīja basketbola profesionāļi Arnis Vecvagars, Jānis Blūms, Oļegs Latiševs un Kristaps Dārgais. Basketbola treniņos piedalījās Basketbola treniņos paraugu jaunajiem censoņiem rādija Dairis Bertāns, Edmunds Elksnis, Jānis Kaufmanis, Valetrs Vēveris un Klāvs Dubults.

Meistarklase atstāja lieliskas uz visi dzīvi paliekošas emocijas. Tā ļāva iegūt jaunus draugus. Un atstāja labi padarīta darba sajūtu par piecām dienām, kas aizvadītas kvalitatīvos basketbola treniņos. Nākamgad noteikti tiksimies meistarklasē atkal!

“Brāļu Bertānu meistarklasi” organizēja Bertānu ģimene un basketbola klubs “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” sadarbībā ar  Valmieras pašvaldību, Valmieras Bērnu sporta skolu un Baltic Sports Agency. Pasākumu atbalstīja Spalding, Vichy, BTA un Gardu Muti. Paldies visiem, kuri iesaistījās!