20 jūn 2022
Brāļu Bertānu Basketbola meistarklase 2022!

Ar lielu prieku un patīkamu- ilgi gaidīšanas enerģiju, izziņojam pieteikšanos uz Latvijas labāko basketbolistu Daira un Dāvja organizēto “Brāļu Bertānu Basketbola meistarklasei 2022”!

Valmierā trešo reizi sapulcēsies jaunie basketbola talanti, lai uzlaboto savu individuālo meistarību, ieklausītos un paņemto to labāko no nozares speciālistiem, un iegūtu neaizmirstamas un pozitīvas atmiņas.

Tiekamies no 18.-22.jūlijam Valmierā.

Pieteikumus gaidīsim no 2007.-2010. Gadā dzimušiem zēniem

Izmanto šo lielisko iespēju un piesakties: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., Sandis Bukšs +371 29 975 935

Meistarklase norisināsies Valmieras Olimpiskajā centrā. Dalības maksa no vienas personas bez nakšņošanas - 150€, kurā iekļauta ēdināšana (pusdienas un vakariņas). Dalībniekiem, kam būs nepieciešama gultas vieta pārnakšņošanai - dalības maksa 210€ (ēdināšanā iekļautas brokastis, pusdienas un vakariņas).

Meistarklase tiek organizēta sadarbībā ar Bertānu Valmieras Basketbola skolu, Valmieras pilsētas pašvaldību, Baltic Sports Agency un Spalding.