26 janv 2024
NBL ietvaros zaudējums līgas līderei ''Salaspils SS'', Katlapam 21+13

Zaudējumu ''Ramirent'' Nacionālās basketbola līgas (NBL) ietvaros šovakar (26. janvārī) piedzīvoja Bertānu Valmieras basketbola skolas komanda. Jāņa Butāna vadītā vienība izbraukumā ar rezultātu 77:88 atzina līgas līderes ''Salaspils SS'' pārākumu.

Laukuma saimniekiem padevās teicams mača sākums. Jau pēc pirmā ceturkšņa valmieriešiem bija desmit punktu deficīts, kurš mača turpinājumā uz brīdī saniedza arī 18 punktu atzīmi. Puiši gan galvas nenokāra un sāka atspēlēšanos. Komanda uzvarēja otro ceturtdaļu, bet izšķirošajā nospēlēja neizšķirti. Ar to šoreiz bija par maz, lai izcīnītu panākumu, tomēr līgas līdere noteikti sajuta mūsu spēlētāju kvalitātes.

Produktīvākais no valmieriešiem šoreiz bija Pauls Katlaps, kurš pavadīja laukumā teju 37 minūtes, atpūšoties vien minimāli. Viņa kontā 21 punkts, divas atlēkušās bumbas un 13 rezultatīvas piespēles. Viņš arī paguva izprovocēt pretiniekus uz astoņām piezīmēm, kā arī paguva sasniegt otro labāko efektivitātes rādītāju komandā - 18. Komandai šajā cīņā nepalīdzēja kapteinis Ričards Liberts, kā arī Markuss Zvīnis.

Mūsu basketbolisti ar sešām uzvarām 16 mačos patlaban ieņem astoto vietu Austrumos, turpinot cīņu par šī turnīra izslēgšanas spēlēm. Regulārajā sezonā atlikušas vēl četras cīņas un situācija nav vienkārša, tomēr puiši cīnīsies līdz galam, lai paliktu ''play-off'' zonā arī pēc pēdējās pamatturnīra cīņas.

Nākamais mačs mūsu zēniem jau 1. februārī, kad plkst. 20:00 tiks aizvadīta mājas spēle pret RSU/''VEF Rīga'' komandu. Ieeja bez maksas, tāpēc tiekamies klātienē Valmieras Olimpiskajā centrā, lai cīnītos par uzvaru kopā!