Skola

Mūsu vīzija - perspektīvākā basketbola skola Latvijā.

“Bertānu Valmieras basketbola skola” kopš 2021.gada īsteno profesionālās ievirzes izglītības programmu basketbolā Valmierā. BVBS mērķis ir izaudzināt jaunas un konkurētspējīgas sportistu paaudzes basketbolā uz vietējā reģiona jauniešu bāzes, kā arī kļūt par Vidzemes reģiona basketbola centru, kas kalpotu kā atspēriena punkts jauno spēlētāju karjeras attīstībā - virzienā uz nacionālajām izlasēm un augsta līmeņa profesionālajiem klubiem. Strādājam ciešā saiknē ar Valmieras augstākās līgas basketbola klubu "Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola", kurā īstenojam sekmīgu jauno sportistu pāreju no jaunatnes uz pieaugušo basketbolu.

Jauno sportistu attīstībai tiecamies nodrošināt pilnvērtīgus treniņu apstākļus, profesionālus trenerus un dalību augsta līmeņa turnīros. Tāpat tiecamies veicināt garīgo un vispārējo fizisko attīstību, vienlaikus nodrošinot pilnvērtīgu basketbola spēles pamatprasmju apgūšanu un meistarības pilnveidošanas iespējas.

Sports ar izglītību iet roku rokā, tāpēc nodrošinām jaunos sportistus ar pilnvērtīgu izpratni par izglītības nozīmi, veicinot sportistu augstākās izglītības studiju uzsākšanu Vidzemes Augstskolā vai citā augstākās izglītības iestādē pēc vidējās izglītības iegūšanas.