Meistarklase
VGVIA
VGVIA

 

Brāļu Bartānu basketbola meistarklasē Valmieras un apkārtējo reģionu jaunajiem basketbolistiem ir iespēja strādāt pie savas individuālās meistarības profesionālu treneru vadībā. Vasara ir īstais brīdis, lai attīstītu savas basketbola iemaņas un uzņemtu zināšanas ko gatavi dot Latvijas izlases basketbolisti Dāvis un Dairis Bertāni kā arī profesionāli treneri un lektori, kuri dod vērtīgas norādes, lai jaunais basketbolists sekmīgi spertu soļus tuvāk lielajam basketbolam.
Ar Valmierā dzimušajiem un Rūjienā augušajiem brāļiem Bertāniem izveidojusies lieliska sadarbība, 2019. gada vasarā aizvadot pirmo Brāļu Bertānu basketbola meistarklasi. Jauniešiem ir iespēja smelties iedvesmu no NBA un Eirolīgā sevi pierādījušajiem Latvijas basketbolistiem. Pamatīgs darbs un neatlaidība ir pamatakmeņi, lai nopelnītu savu vietu profesionālajā sportā. Tādēļ “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” sadarbībā ar brāļiem Bertāniem dod iespēju nākamo paaudžu basketbolistiem pilnveidoties basketbola meistarklasē.

Katra gada meistarklasēs vecuma grupas parasti atšķiras, tomēr piedalās gan zēni, gan meitenes. 2023. gada meistarklasē dalību ņēma vairāk kā 110 jauno basketbolistu no visas Latvijas, kā arī divi no Zviedrijas. Brāļi Bertāni jaunos sportistus ir priecējuši jau ar piecām meistarklasēm visu šo gadu garumā.

''Brāļu Bertānu basketbola meistarklase'' ir tapusi sadarbībā ar basketbola klubu ''Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola'', Bertānu Valmieras basketbola skolu, Valmieras pilsētas pašvaldību, Baltic Sports Agency, Sportland un Gardu Muti.

 

VGVIA