06 febr 2024
BVBS meitenēm mājas spēle Latvijas Sieviešu basketbola līgas 2. divīzijas ietvaros

Regulārās sezonas desmito spēli rītvakar (7. februārī) Latvijas Sieviešu basketbola līgas 2. divīzijas (LSBL2) ietvaros aizvadīs Bertānu Valmieras basketbola skola. Cīņa pret Igaunijas klubu ''Audentese Spordigümnaasium'' norisināsies Valmieras 5. vidusskolas telpās. Mača sākums plkst. 18:00. Ieeja spēlē bez maksas!

Mūsu meitenes ar pieciem panākumiem deviņos mačos patlaban ieņem septīto vietu starp desmit komandām. Pārējās vienības gan ir aizvadījušas krietni vairāk spēļu un ielaušanās labāko četriniekā ir pavisam reāla. Gaidāmā pretiniece ''Audentese Spordigümnaasium'' tikmēr ar divām uzvarām desmit cīņās ir pirmspēdējā turnīra tabulā.

Šī būs abu komandu otrā savstarpējā cīņa šosezon. Pirmā tika aizvadīta pērnā gada 3. novembrī, kad mūsu meitenes izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 76:57. Šī cīņa mūsu meitenēm ir īpaši svarīga, tāpēc uzvara ir būs jāizcīna par katru cenu.

Mūsu meitenes ir aizvadījušas tieši pusi no pamatturnīra. Uz brīdi viņas atradās arī turnīra tabulas augšgalā, tomēr pēdējos četros mačos piedzīvotie trīs zaudējumi situāciju ir pabojājuši. Meitenes gan galvas nenokar un ar šo cīņu centīsies atgriezties uz panākumu takas.

Novēlam veiksmi Elvja Brokāna un Madaras Krauzes vadītajai komandai. Dosimies klātienē, lai atbalstītu meitenes cīņā par uzvaru!