31 janv 2024
U18 meitenes Tallinā aizvadīs sezonas pirmspēdējo EGBL posmu

Bertānu Valmieras basketbola skolas U18 meiteņu komanda no 2. līdz 4. februārim aizvadīs sezonas trešo jeb pirmspēdējo posmu Eiropas Meiteņu basketbola līgā (EGBL). Mūsu meitenes dosies uz Igaunijas galvaspilsētu Tallinu, lai aizstāvētu gan savu, gan visas pilsētas godu, turpinot ceļu pretī titulam.

Pirmā spēļu diena paredzēta piektdien jeb 2. februārī, kad plkst. 10:30 tiks aizvadīta pirmā posma cīņa pret "Rīga/Jugla" dāmām. Diena tiks noslēgta ar dueli pret Zviedrijas komandu "AIK Basket" plkst. 15:00.

Otrajā spēļu dienā meitenēm pretī stāsies Lietuvas U16 izlase. Mačs jau plkst. 12:00. Šajā pašā dienā paredzēta vēl viena spēle, kuras likme un pretinieki tiks noskaidroti tikai pēc grupu spēlēm. Tāpat arī viena spēle 4. februārī, par kuru vēl nekas nav skaidrs.

Mūsu meitenes divos posmos un desmit spēlēs ir tikušas pie sešiem panākumiem, kas ļauj ieņemt ceturto vietu kopvērtējumā starp visām desmit komandām. Tāda paša bilance ir arī otrajā un trešajā pozīcijā esošajām komandām. Turēsim īkšķus, lai izdodas pakāpties augstāk!

Komandas treneri: Elvis Brokāns un Madara Krauze.

Kopā ar: "Narvesen", Valmieras novada pašvaldību un VALMIERA GLASS VIA.

"Narvesen". Vienā ritmā ar Tevi!